Кошик
89 відгуків

Сейчас компания не может быстро обрабатывать заявки клиентов. Заказы и сообщения для компании, присланные в выходные дни, будут обработаны позже.Спасибо за понимание!

+380 (44) 232-13-45
+380 (67) 825-34-55
+380 (50) 327-50-55
ул.Серпова 11, Київ, Україна
Медичне обладнання від компанії ТОВ "Нікатор"

Апарат ШВЛ: кому потрібен і як працює?

Апарат ШВЛ: кому потрібен і як працює?

Що таке вентилятор?

Апарат ШВЛ - це апарат, який підтримує дихання. Його також називають дихальним апаратом або респіратором. Ці машини в основному використовуються в лікарнях. Вентилятори будуть доставляти кисень в легені, виводити вуглекислий газ з організму, допомагати пацієнту легше дихати і дихати для людей, які втратили здатність дихати самостійно.

Апарат штучної вентиляції легенів часто використовується на короткі періоди часу, наприклад, під час операції, коли ви перебуваєте під загальним наркозом або під час лікування серйозного захворювання легенів або іншого стану, який впливає на нормальне дихання. Деякі люди можуть страждати від стану, при якому їм необхідно використовувати апарати ШВЛ протягом тривалого періоду або навіть все життя.

Як працює вентилятор?

Вентилятор використовує тиск, щоб вдувати повітря в легені. Це тиск відомо як позитивний тиск. Зазвичай пацієнт видихає повітря самостійно, але іноді апарат ШВЛ робить це за нього. Кількість кисню, одержуваної пацієнтом, можна контролювати за допомогою монітора, підключеного до апарату ШВЛ. Якщо стан пацієнта особливо крихке, монітор буде налаштований на відправку сигналу тривоги особі, яка здійснює догляд, підвищення тиску повітря. Машина працює, доставляючи кисень в легені і забирає вуглекислий газ з легких. Це дозволяє пацієнтові з утрудненим диханням отримувати необхідну кількість кисню. Це також допомагає тілу пацієнта вилікуватися, оскільки усуває зайву енергію утрудненого дихання. Апарат ШВЛ нагнітає повітря в дихальні шляхи через дихальну трубку. Один кінець трубки вставляється в дихальне горло пацієнта, а інший кінець приєднується до апарату ШВЛ. Дихальна трубка служить воздуховодом, дозволяючи повітрю і кисню з апарату ШВЛ надходити в легені. Залежно від стану здоров'я пацієнта вони можуть використовувати респіраторну маску замість дихальних трубок.

Чого очікувати від апарату ШВЛ?

Чого чекати, залежить від тяжкості захворювання пацієнта. Наприклад, деякі люди можуть відновити регулярну діяльність, таку як читання або перегляд телевізора, в той час як інших необхідно стримувати, щоб не дати їм висмикнути дихальні трубки. Пацієнти або особи, які здійснюють догляд, також повинні знати, як забезпечити відсмоктування, щоб запобігти закупорці трубок слизом.

Апарати штучної вентиляції легенів , зазвичай, не викликають болю. Дихальна трубка в дихальних шляхах пацієнта може викликати деякий дискомфорт. Одна з найнеприємніших речей при використанні апарату штучної вентиляції легенів - це те, що пацієнт не може говорити і їсти. Замість їжі медична бригада може вводити поживні речовини через трубку, введену в відень. Якщо пацієнт тривалий час перебуває на штучній вентиляції легень, він, швидше за все, буде отримувати їжу через назогастральний зонд або зонд для годування.

Апарат ШВЛ значно обмежує активність пацієнта і обмежує його рух. Вони можуть сидіти в ліжку або на стільці, але зазвичай не можуть багато рухатися. Позитивним моментом у цій ситуації є те, що апарат ШВЛ не завдає болю пацієнту. Однак існує перехідний період, коли пацієнт може відчувати певний дискомфорт, поки він звикає до пристрою. Після того, як стан пацієнта покращився, зазвичай настає період «відлучення від грудей, щоб людина звикла дихати самостійно, перш ніж знімати вентилятор.

Може вентилятор поліпшити функцію легенів?

Немає. Механічний вентилятор може тільки підтримувати дихальні м'язи, підтримувати легке в надутому стані і забезпечувати киснем. Функція легенів поліпшується тільки з часом і лікуванням основного захворювання.

Можна проводити механічну вентиляцію легенів у палатах загального профілю?

Немає. ШВЛ може здійснюватися тільки у відділенні інтенсивної терапії під наглядом досвідченого реаніматолога. Він вимагає висококваліфікованого догляду, постійного спостереження за допомогою складних моніторів і часто підтримки інших, що вийшли з ладу органів.

Контакти
+380 (44) 232-13-45
+380 (67) 825-34-55
+380 (50) 327-50-55
+380 (63) 583-50-55
ул.Серпова 11, Київ, Україна
ТОВ "Нікатор"
НИКАТОР

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner