Кошик
89 відгуків
+380 (44) 232-13-45
+380 (67) 825-34-55
+380 (50) 327-50-55
ул.Серпова 11, Київ, Україна
Медичне обладнання від компанії ТОВ "Нікатор"

Концентратори кисню: плюси і мінуси, як вибрати?

Концентратори кисню: плюси і мінуси, як вибрати?

Концентратори кисню: що це, які його плюси покупки, як вибрати потрібну модель? На ці питання ми відповімо в нашому свіжої статті.

Замість обмеженої кількості стисненого кисню, використовуваного кисневими балонами, концентратори кисню використовують систему фільтрації, щоб забирати навколишній повітря навколо пацієнта, стискати і модифікувати його згідно зі стандартами медичного рівня, а потім доставляти його пацієнтові. Ці пристрої доступні як у великих домашніх моделях, так і в портативних моделях меншого розміру, які більше підходять для подорожей і пересування в дорозі.

Плюси

1.       Необмежений кисень. Здатність кисневих концентраторів безперервно всмоктувати і обробляти повітря гарантує, що, на відміну від кисневих балонів, в концентраторі ніколи не закінчиться кисень. Замовники часто відзначають, що це одна з кращих особливостей концентраторів кисню.

 

2.       Легкий. Оскільки вони не використовують стиснений кисень, концентратори не вимагають щільного металевого резервуару. Це означає, що вони набагато легше і портативнее, ніж більшість кисневих балонів. Фактично, багато концентратори кисню, такі як портативний концентратор кисню, призначені для перенесення в рюкзаку або бічній сумці для максимальної зручності.

 

 

3.       Велика універсальність. Кисневі концентратори доступні в широкому асортименті розмірів, моделей та стилів, кожен з яких призначений для ідеальної відповідності певної користувацької бази. У той час як кисневі балони в основному однакові, концентратори надають більш широкий вибір, щоб гарантувати, що ви отримаєте саме те, що вам потрібно.

 

4.       Первісна вартість. Хоча кисневі балони часто необхідно поповнювати або замінювати, концентратори кисню використовують навколишній повітря і, отже, не вимагають витрат на довгострокове обслуговування, як балони. Всі ваші витрати на концентратори будуть авансированы при вашій початкової купівлі.

Мінуси

Потрібні батарейки. Оскільки вони не використовують стиснений кисень всередині резервуара, концентратори кисню повинні покладатися на батарею або електроенергію для виконання своєї фільтрації повітря і потоку кисню. Як і у випадку з будь-яким пристроєм з батарейним живленням, необхідно враховувати доступний заряд батареї. Якщо акумулятор не заряджається, в кінцевому підсумку він розрядиться, і концентратор відключиться до тих пір, поки не зарядиться знову, що може бути небезпечно для людини, якій постійно потрібен кисень.

Гучний. Кисневі концентратори збирають кисень з повітря, а потім фільтрують і стискають його для користувача. Цей процес часто може бути гучним за різних компонентів, які працюють, і це найбільш часта скарга користувачів концентраторів. Багато нові моделі концентраторів були розроблені для зниження шуму до ледь помітного рівня, але при їх роботі часто все ще присутня деяка кількість шуму.

Дорого. З-за складних механізмів роботи концентратори кисню часто досить дороги заздалегідь. Хоча ця вартість є одноразовою покупкою, на відміну від кисневих балонів,  що в цілому економить гроші в довгостроковій перспективі.

Як вибрати

1. Як ви збираєтеся його використовувати?

Якщо ви шукаєте гарне і надійне пристрій для кисневої терапії, яке можна було б використовувати вдома, у лікарняній палаті або іншій установі, вам підійде концентратор або резервуар. Кисневі балони можуть легко переміщатися вгору і вниз по коридорах будинку або об'єкта на мобільному візку, в той час як стандартні концентратори відмінно підходять для стаціонарного використання у вашій спальні або вітальні з ручками або колесами для транспортування на короткі відстані. Однак, якщо ви плануєте використовувати пристрій в поїздках, на побігеньках або на інший більш активної роботи, портативний концентратор кисню - найкраще рішення, відмінне полегшеною конструкцією та безліччю зручних сумок і футлярів для зручного перенесення.

2. Скільки кисню вам потрібно?

Кисневі балони бувають різних обсягів. Залежно від рекомендованої швидкості потоку кисню та кількості часу, який буде потрібно балона, одні обсяги можуть бути краще інших. Однак важливо враховувати, що розмір резервуара впливає на його вага: чим більше обсяг в резервуарі, тим він буде важче. Кисневі концентратори не мають заданої продуктивності, тому, якщо вам потрібна велика кількість кисню, концентратор, швидше за все, заощадить вам гроші в довгостроковій перспективі і, ймовірно, буде більш зручний для вас, так як вам не доведеться турбуватися про постійні заправки і заміна баків.  Крім того, хоча більшість кисневих балонів і концентраторів пропонують різні швидкості потоку, важливо враховувати, чи може пристрій, яке ви в кінцевому результаті виберете, забезпечити задану швидкість потоку. Переконайтеся, що ви приділяєте пильну увагу саме цій специфікації, при порівнянні продуктів.

3. Як часто ви подорожуєте?

Якщо ви досить нерухомий людина і просто шукаєте щось, що дозволить вам переміщатися по окремій кімнаті або будинку, то компактний концентратор, ймовірно, буде кращим варіантом. Комбінація великого концентратора кисню, такого як цей стаціонарний концентратор і випадкового кисневого балона може бути кращим рішенням, якщо ви той, хто в основному залишається в одному місці, але час від часу потребує коротких прогулянок.

Якщо ви активна людина, яка любить подорожувати, досить регулярно здійснювати поїздки на машині чи літаку або просто любить вести більш активний спосіб життя, то портативний кисневий концентратор - це те, що вам потрібно, кращий варіант для вас.

 

 

4. Який ваш бюджет?

Бюджет може бути дуже важливим фактором при виборі пристрої для кисневої терапії, як і при виборі будь-якого продукту. Часто люди схиляються до більш низькою купівельною ціною кисневих балонів, але важливо пам'ятати, що якщо у вас є додаткові гроші на придбання концентратора, це заощадить вам гроші з плином часу, усуваючи необхідність заправки і заміни балонів. Купити кисневий концентратор – ця ідея дозволить заощадити багато грошей в довгостроковій перспективі.

5. Які ще компоненти вам потрібні?

Багато кисневі балони та концентратори поставляються з додатковими транспортними засобами. Це можуть бути колісні кріплення для кисневих балонів, наплічні сумки або насадки для інвалідних колясок. Якщо у вас ще немає пристрою для перенесення та / або транспортування кисневого пристрою, це те, що вам може бути цікаво придбати в залежності від того, як ви збираєтеся використовувати свій пристрій.

Кроме того, вам следует учитывать ряд других предметов, которые могут или не могут быть включены в ваш кислородный баллон или концентратор. Такие предметы, как кислородные трубки, носовые канюли и кислородные маски, необходимы для правильной доставки кислородной терапии, поэтому, если у вас их еще нет, вас может заинтересовать продукт, который включает их в комплекте, или вы можете приобрести их отдельно для больший контроль над типом трубок и маской, которые вы в конечном итоге используете.

Такі продукти, як регулятори потоку, кисневі конденсатори та інші аксесуари, також можуть бути предметом розгляду перед остаточною покупкою.  Купити кисневий концентратор і всі до нього комплектуючі Ви можете у нас на сайті. Величезний вибір та приємні ціни у нашої компанії «Нікатор».

 

 

Контакти
+380 (44) 232-13-45
+380 (67) 825-34-55
+380 (50) 327-50-55
+380 (63) 583-50-55
ул.Серпова 11, Київ, Україна
ТОВ "Нікатор"
НИКАТОР

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner