Кошик
89 відгуків
+380 (44) 232-13-45
+380 (67) 825-34-55
+380 (50) 327-50-55
ул.Серпова 11, Київ, Україна
Медичне обладнання від компанії ТОВ "Нікатор"

Слабке зір: що потрібно знати з віком

Слабке зір: що потрібно знати з віком

Як би нам не хотілося, щоб це було не так, але  зір часто погіршується з віком. Біфокальні лінзи або окуляри для читання часто можуть допомогти, але якщо вони цього не роблять, і ваш зір починає заважати повсякденній діяльності, наприклад читання і водінню, у вас може бути слабкий зір. Близько 4 мільйонів людей  живуть зі слабким зором, хронічним порушенням зору, яке не можна виправити за допомогою окулярів, контактних лінз або медичних процедур. Фактично, слабкий зір і сліпота є одними з основних причин інвалідності у світі. Недавнє дослідження показує, що слабкий зір і сліпота збільшаться більш ніж удвічі в наступні 30 років: очікується, що 2,3 мільйона людей будуть сліпими, а понад 9,5 мільйонів будуть жити з поганим зором.

Не відкладайте візит до офтальмолога. Доктор використовує офтальмоскоп у своїй практиці, що дозволяє  оцінити стан сітківки ока, очне дно, диск зорового нерва. Офтальмоскоп дозволяє визначити патологію ока різного ступеня.  Офтальмоскопы бувають двох видів: це прямий офтальмоскоп і непрямий.  Найсучасніші офтальмоскопы – прямі, компактні, розташовані в спеціальному корпусі. Непрямі офтальмоскопы дають нам перевернуте збільшене зображення, частіше застосовуються для огляду периферії сітківки.

 

Що таке слабке зір?

Поганий зір визначається гостротою зору, яка в основному є чіткістю або різкістю вашого зору. Коли хтось говорить, що у нього «ідеальне зір» 20/20, насправді це показник найбільш скоригованої гостроти зору (BCVA). Хоча існують різні технічні визначення слабовидения (починаючи з BCVA 20/40 або 20/60), воно перетворилося в більш загальний термін, який вказує на инвалидизирующее порушення зору, яке заважає вашій здатності функціонувати в повсякденному житті і не може коригуватися за допомогою традиційних наочних посібників. Зовсім недавно втрата поля зору була включена до визначення слабкого зору. Це означає, що у вас може бути зір 20/20, але у вас обмежена видимість збоку від очей (периферичний зір), що впливає на те, як ви проживаєте своє життя.

Провідні фахівці рекомендують купити офтальмоскоп таких відомих світових виробників як Каwe,  Heine і  Riester.  На нашому сайті представлені як окремі прилади, так і діагностичні набори у футлярі, з акумуляторами, зарядкою.

 

Як я дізнаюся, що у мене або у коханої людини слабке зір?

Поганий зір - це не те ж саме, що необхідність в окулярах для читання або біфокальних окулярах, які є природним результатом старіння. Поганий зір заважає повсякденному житті по-різному, включаючи серйозні проблеми з відблисками, нездатність водити машину або не дізнаватися друзів і родину. Люди з поганим зором, які не звертаються за лікуванням, можуть відмовитися від занять або стати менш активними, намагаючись уникнути цих видів діяльності.

Поганий зір тісно пов'язане з літніми людьми, тому що його найчастіше викликають вікові очні захворювання, такі як вікова дегенерація жовтої плями, глаукома та діабетична ретинопатія. У віці 45 років менше 1% людей мають низький зір, але до 75 років воно зростає майже до 5 відсотків, а до 85 років - до п'ятнадцяти відсотків.

Сказавши це, у вас може бути вікове захворювання очей без будь-яких симптомів, що змінюють життя, протягом багатьох років або навіть десятиліть. Таким чином, регулярні огляди очей надзвичайно важливі з точки зору діагностики, лікування і боротьби з прогресуючими захворюваннями очей, отримуючи послуги з лікування слабозорих.

З боку доктора важливо використовувати якісний точний інструмент для діагностики зору. Купити сучасний офтальмоскоп Ви можете прямо зараз на нашому сайті, зателефонувавши за вказаними телефонами або залишивши заявку на сайті.

Контакти
+380 (44) 232-13-45
+380 (67) 825-34-55
+380 (50) 327-50-55
+380 (63) 583-50-55
ул.Серпова 11, Київ, Україна
ТОВ "Нікатор"
НИКАТОР

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner