Кошик
89 відгуків

Сейчас компания не может быстро обрабатывать заявки клиентов. Заказы и сообщения для компании, присланные в выходные дни, будут обработаны позже.Спасибо за понимание!

+380 (44) 232-13-45
+380 (67) 825-34-55
+380 (50) 327-50-55
ул.Серпова 11, Київ, Україна
Медичне обладнання від компанії ТОВ "Нікатор"

Види катетером Фолея

Види катетером Фолея

Катетер Фолея допомагає злити сечу з сечового міхура в мішок для збору сечі. Це тонка трубка з м'якого і гнучкого матеріалу, яку вставляють в сечовий міхур, щоб повністю спорожнити його. Сечовий катетер Фолея має невеликий утримує балон, який надувається в сечовому міхурі, щоб утримувати катетер на місці. Утримуючий балон запобігає випадання катетера з сечового міхура і дозволяє користувачеві вільно виконувати свої повсякденні дії. Оскільки катетер можна залишити в сечовому міхурі на тривалий період, його також називають постійним катетером.

Типи катетером Фолея

Постійні катетери Фолея зазвичай діляться на три широкі категорії, а саме: двосторонні катетери Фолея, триходові катетери Фолея та катетери Фолея з датчиком температури. Короткий опис цих категорій наводиться нижче.

Двосторонній катетер Фолея

Двосторонній катетер має два канали та утримує балон. Один канал використовується для відведення сечі, а інший канал використовується для надування утримуючого балона. Надутий ретенційний балон надійно утримує уретральний катетер Фолея на місці. Він широко використовується для лікування дисфункції сечовивідних шляхів.

Триходовий катетер Фолея

Триходовий катетер містить три канали. Як і двосторонній катетер, один канал використовується для відведення сечі, а інший - для надування утримуючого балона. Третій канал допомагає забезпечити безперервне зрошення сечового міхура для видалення згустків крові або сміття. Триходовий катетер Фолея використовується у разі пухлини простати, кровотечі з сечового міхура або після урологічної операції.

Катетер Фолея з датчиком температури

Катетер Фолея з вбудованим датчиком температури біля наконечника використовується для вимірювання температури сечі усередині сечового міхура. Це також допомагає у визначенні внутрішньої температури тіла. Цей катетер з датчиком температури використовується для інтенсивної терапії та деяких хірургічних процедур.

Як правильно вибрати катетер Фолея?

Вибір підходящого катетера Фолея важливий для успішної катетеризації. При купівлі катетера Фолея слід враховувати кілька моментів, таких як його матеріал, розмір, довжина, розмір балона і конструкція наконечника. Матеріал: матеріал катетера повинен вибиратися таким чином, щоб він відповідав вашому статурі і зводив до мінімуму ризик подразнення уретри. Катетер з пластику або ПВХ великого діаметру забезпечує хороший післяопераційний дренаж. Катетер з латексу з силіконовим покриттям має гладку внутрішню і зовнішню поверхню. Це може знизити ймовірність утворення інкрустації. Катетер з латексу з гідрогелевих покриттям більш сумісний з тканинами тіла. Він забезпечує низьке поверхневе тертя, менші травми і підвищений комфорт пацієнта.

 

Довжина: катетер Фолея буває трьох довжин: короткий, стандартний і педіатричний. Катетер короткої довжини (23 - 26 см) ідеально підходить для амбулаторних пацієнтів жіночої статі. Невелика довжина дозволяє носити сумку під спідницею. Цей тип катетера не рекомендується пацієнтам чоловічої статі, оскільки коротша довжина може викликати серйозну травму уретри. Катетер стандартної довжини (40-44 см) ідеально підходить для пацієнтів чоловічої статі. Прикуті до ліжка пацієнти жіночої статі також можуть використовувати цей тип катетера Дитячий катетер зазвичай має довжину близько 30 см.

Балон: катетер Фолея поставляється з балонами трьох розмірів: 5 куб. См, 10 куб. См і 30 куб. См. Вибір балона більшого розміру, ніж потрібно, може призвести до перетягування катетера через ваги води у балонах більшого розміру. Балон більшого розміру розташований вище в сечовому міхурі і може збільшити ризик ушкодження уретри. Недостатнє або надмірне надування балона може заблокувати дренажні отвори і викликати спазми сечового міхура. Тому надувати балон слід у відповідності з інструкціями виробника.

Дизайн наконечника: сечовий катетер Фолея підрозділяється на два типи в залежності від типу наконечника катетера: катетер Нелатона і катетер Тімана.

Катетер Нелатона: цей тип катетера зазвичай має круглий прямий кінець з двома дренажними отворами. Він ідеально підходить для рутинної катетеризації.

Катетер Тімана: катетер Тімана має вигнутий наконечник, який спеціалізується на виправленні викривлення передміхурової залози у чоловіків і складних вставок.

Розмір носія: Діаметр катетера Фолея вимірюється в розмірі Шаррьера (Ch або CH) або французькою (Fr або FR) розмірі. Він вказує зовнішній діаметр катетера. Завжди рекомендується вибирати мінімально можливий розмір, що забезпечує адекватний дренаж, оскільки більший діаметр може викликати спазми і роздратування уретри. Катетер Фолея з великим розміром носія можна використовувати для надлобковій катетеризації, щоб запобігти закупорці.

Купити катетер Фолея або купити катетер Нелатона Ви можете на нашому сайті, залишивши заявку, або зателефонувавши за вказаними телефонами.

Хочемо звернути увагу, що весь контент, представлений на нашому веб-сайті, включаючи зображення, відео, інфографіку і текст, був створений виключно в інформаційних цілях. Наш контент ніколи не повинен використовуватися для діагностики або лікування будь-яких захворювань. Контент, опублікований на наших веб-сайтах, не призначений для використання в якості заміни рекомендацій сертифікованого медичного спеціаліста. Ми настійно рекомендуємо всім нашим клієнтам завжди консультуватися з лікарем або сертифікованим медичним фахівцем перед тим, як спробувати або використовувати новий медичний продукт.

Контакти
+380 (44) 232-13-45
+380 (67) 825-34-55
+380 (50) 327-50-55
+380 (63) 583-50-55
ул.Серпова 11, Київ, Україна
ТОВ "Нікатор"
НИКАТОР

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner