Кошик
89 відгуків
+380 (44) 232-13-45
+380 (67) 825-34-55
+380 (50) 327-50-55
ул.Серпова 11, Київ, Україна
Медичне обладнання від компанії ТОВ "Нікатор"

Чому не слід використовувати дезодорант під час мамографії?

Чому не слід використовувати дезодорант під час мамографії?

Регулярні мамографії - життєво важливий інструмент в ранньому виявленні раку грудей, тому важливо не відставати від щорічних обстежень. Запланувавши мамографію, ви отримаєте кілька простих інструкцій, як слідувати за днем сканування. Один з них - завжди «не використовувати дезодорант або антиперспірант». Хоча це стандартна інструкція, багато жінок не розуміють, чому їх лікар просить їх слідувати цьому правилу.

Ви коли-небудь замислювалися, чому немає дезодоранту для мамографії?

Поява на мамограмі без дезодоранту може здатися не такою вже великою справою, але це може значно вплинути на якість ваших зображень і точність результатів мамографії. Чому не можна використовувати дезодорант перед мамографією? Одним з основних інгредієнтів дезодорантів і антиперспірантів є алюміній. Алюміній - це інгредієнт, який запобігає виходу поту на поверхню шкіри і утворення тих незручних плям під пахвами, яких ми всі намагаємося уникати. Проблема в тому, що алюміній - навіть у невеликих кількостях - може виявлятися на мамограмі.

Якщо ви використовуєте дезодорант для мамографії, на зображеннях можуть з'явитися крихітні білі точки. Ці точки дуже схожі на кальцифікатів, маленькі подряпини, які сигналізують про те, що щось відбувається в тканини грудей. У багатьох випадках кальцифікатів вказують на інфекцію, кісти, пошкодження тканин грудей або літній вік. Але іноді кальцифікатів також можуть бути ранньою ознакою раку грудей. Якщо результати вашої мамограми з'явиться щось схоже на кальцифікатів, ваш лікар призначить додаткові тести для визначення джерела.

Якщо ті точки, які з'являються на зображеннях мамограми, пов'язані з дезодорантом, вам доведеться пройти купу непотрібних тестів - і опромінення - і витратити багато часу, турбуючись про те, що з вашим тілом не так. Хоча опромінення від щорічної мамограми безпечно, додаткове опромінення без всякої причини шкідливо. Іншими словами, немає причин піддавати себе стресу і витрат на додаткові тести тільки тому, що ви завдали трохи дезодоранту.

Можна замість мамографії використовувати натуральні дезодоранти?

Хоча натуральні дезодоранти зазвичай не містять алюмінію, що міститься у традиційних дезодорантах, деякі марки можуть залишати частинки або залишки у пахвах, які можуть заважати візуалізації мамограми. Неможливо вивчити кожен інгредієнт у кожному продукті, тому краще переконатися, що ваші пахви повністю чисті і не містять дезодорантів або антиперспірантів будь-якого типу. Знання того, що станеться, якщо ви будете використовувати дезодорант під час мамографії, є важливим способом підготуватися і забезпечити точні результати. Поряд з дезодорантом вам також слід утримуватися від використання кремів, лосьйонів, духів або порошків на маммографическом прийомі. Чому?

1. Невідомі інгредієнти

Деякі лосьйони, особливо ті, які, як стверджується, змушують вашу шкіру мерехтіти або сяяти, можуть містити металеві частинки, які будуть заважати зображення на мамограмі. Інші продукти можуть утворювати маленькі кульки або частки на вашій шкірі, які можуть здатися несуттєвими, поки технолог не збільшить їх на зображенні. Неможливо знати всі інгредієнти кожного лосьйону, представленого на ринку. В такому випадку краще не носити будь-які з цих продуктів, щоб не вплинути на результати мамографії.

2. Зображення низької якості

Мета мамограми - отримати як можна більше тканини молочної залози за рахунок стиснення грудей між двома пластинами. Якщо ви нанесли лосьйон або крем на груди або область грудей перед мамографією, ваша шкіра може стати слизькою. Якщо ваша груди слизька від кремів або лосьйонів, вона може ковзати по пластинах до і під час процесу візуалізації. Коли це відбувається, це може призвести до нечітким зображенням. Навіть кращий рентгенолог не зможе точно прочитати розпливчасту мамограму.

Дезодорант і мамограма: що буде, якщо я забуду?

Так що ж станеться, якщо ви забудете інструкцію і прийдете на мамографію з дезодорантом на шкірі?

Нічого - за умови, що ви повідомите про це своєму технологу, як тільки приїдете. Якщо ви з'явитеся на мамографію в дезодоранті, негайно повідомте про це технологу. Вам не доведеться переносити зустріч. Замість цього технолог може надати вологі серветки для очищення під пахвами, щоб видалити будь-які частинки дезодоранту перед візуалізацією. Обов'язково ретельно протріть обидві руки, а також кожну груди. Очищення шкіри гарантує, що будь-які залишки лосьйонів, кремів або дезодорантів не вплинуть на якість зображення. Може здатися спокусливим покладатися на ці серветки для очищення, а не взагалі обходитися без дезодоранту, але ми не рекомендуємо цього робити. Перед візитом до лікаря рекомендується прийняти душ, приділяючи особливу увагу грудей і пахв, щоб видалити залишки лосьйону, крему або дезодоранту. Після душу не наносити дезодорант, крем, парфуми або лосьйон на чисту шкіру.

Обратите внимание на инструкции, которые вы получите перед визитом, чтобы получить четкое, ясное изображение, которое предоставляет правильную информацию, необходимую вашему врачу для наблюдения за вашим здоровьем и самочувствием. Если вы стесняетесь обходиться без дезодоранта, назначьте маммографию в начале дня. Возьмите с собой дезодорант и лосьоны, надежно заправленные в небольшую сумку или сумочку, а затем нанесите их сразу после приема.

Наша цель – предоставить клинике надёжный современный аппарат для маммографиимаммограф. Это позволит предоставить вам высококачественные изображения и внимательное обслуживание. Когда вы планируете маммографию, вы можете ожидать, что в клинике будет использована новейшая технология визуализации.

Если вам нужно сделать ежегодную маммографию или ваш врач назначил еще одно сканирование, выбирайте клинику, где стоит современный маммограф. Купить аппарат для маммографии Вы можете на нашем сайте или позвонив по указанным телефонам на сайте.

Контакти
+380 (44) 232-13-45
+380 (67) 825-34-55
+380 (50) 327-50-55
+380 (63) 583-50-55
ул.Серпова 11, Київ, Україна
ТОВ "Нікатор"
НИКАТОР

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner