Кошик
89 відгуків
+380 (44) 232-13-45
+380 (67) 825-34-55
+380 (50) 327-50-55
ул.Серпова 11, Київ, Україна
Медичне обладнання від компанії ТОВ "Нікатор"

Хірургічні інструменти: досягнення в області хірургічної практики

Хірургічні інструменти: досягнення в області хірургічної практики

На нашому сайті представлений величезний вибір хірургічних електроінструментів. Це хірургічні пили і дрилі. Почнемо з деяких історичних фактів, що стосуються хірургічних електроінструментів. Хірургічні інструменти датуються 6500 роком до нашої ери. На скелетах стародавніх, знайдених у Франції та Єгипті, є ознаки хірургічної операції.

Стародавні греки переливали кістки, видаляли поранені придатки і використовували ланцети і нагріті чашки для взяття крові з фурункулів.

Є свідоцтва того, що перші лікарі використовували зуби, пальці і нігті для хірургічних операцій. Дивно, як раннє використання зубів і пальців в хірургії вплинуло на форму і розмір сучасних апаратів. Наприклад, робота, що виконується з зубами і нігтями, була замінена ріжучими і розсікає інструментами, такими як хірургічні ножиці. Інструменти для розтяжки замінили функції, виконувані витягуванням пальців і відкриттям щілин і ран.

Хірургічні інструменти стали свідками великого стрибка в кінці 19 - початку 20 століть з винаходом хірургічних пінцетів, хірургічних ножиць, хірургічних щипців і хірургічних скальпелів. Ці інструменти були розроблені для спеціальних цілей, наприклад, для делікатного використання в головному мозку, внутрішньої грудної порожнини та черевної порожнини.

Тоді був кінець 20-го століття - обіцянки деяких з найбільш видатних інновацій в області хірургічних електроінструментів, таких як електронні хірургічні інструменти, такі як лапароскопічні та ендоскопічні інструменти, ультразвук, артроскопічні бритви, электрокаутеры, електричні хірургічні скальпелі та інше хірургічне обладнання з електроприводом. Інструменти для ендоскопічної хірургії з комп'ютерним управлінням були недавно розроблені для неврології, кардіохірургії, торакальної хірургії, урології та гінекології. А потім йдуть хірургічні електроінструменти.

Що таке хірургічний електроінструмент?

Хірургічний електроінструмент - це обладнання, яке використовується для хірургічного втручання на кістках або кісткових фрагментах. Ці інструменти допомагають при пилянні, свердлінні, закручуванні і розширення. Ортопедична хірургія, неврологія, ЛОР-хірургія та травматологія є основними областями застосування цих інструментів. Винахід електроінструментів зробило революцію в сучасній ортопедичній хірургії. Це силове обладнання робить операції абсолютно ефективною і бездоганною. Ці електроінструменти незамінні практично у всіх аспектах ортопедичної хірургії. Вони використовуються для лікування ран за допомогою пульсуючого лаважу, свердління і розсвердлювання при переломах довгих кісток за допомогою гвинтів і інтрамедулярних цвяхів.

 

Характеристики кращих хірургічних електроінструментів

Кращі хірургічні пили і дрилі використовуються в основному в мікрохірургії, особливо в мікрохірургії ЛОР і микроневрологии. Ці інструменти також використовуються в травматології.

Ергономіка, в першу чергу вага інструменту: слід пам'ятати, що компактний і легкий хірургічний електроінструмент - кращий вибір, так як він простіше і зручніше для хірурга у використанні, особливо під час тривалих операцій. Перегляньте весь асортимент на нашому сайті: хірургічна дриль і хірургічна пила відмінної якості представлена у нас у великому асортименті.

Форма приладу: це ще одна важлива риса, на яку потрібно звертати увагу при виборі кращого інструменту. Хірургічні інструменти у формі пістолета ідеально підходять для хірургії довгих кісток або травматології. Ручки у формі ручки більше підходять для мікрохірургії або дрібних кісток.

Аналіз ринку хірургічних електроінструментів під час COVID-19

Зростання числа літніх людей і одночасно зростання числа ортопедичних операцій впливають на зростання ринку хірургічних інструментів в останні роки. З-за більш тривалого терміну служби, підвищеної надійності і кращої продуктивності попит на ці інструменти дуже високий.

Очікується, що часті випадки тендітних переломів хребта, передпліччя та стегна підвищать попит на електроінструменти, які в кінцевому підсумку будуть стимулювати світовий ринок протягом прогнозованого періоду та під час пандемії. Блокування призвела до невеликого зниження виробничих та виробничих процесів на ринку. За заявою Королівської національної ортопедичної лікарні Великобританії, використання електроінструментів, молотків та іншого обладнання може сприяти передачі коронавіруса під час операцій. Однак по мірі зняття обмежень учасники ринку роблять акцент на дослідженнях, розробках, виробництві продуктів і співпрацю з іншими гравцями.

Висновок

Хірургічні електроінструменти досі є кращим рішенням для ортопедичних операцій. Оскільки провідні гравці ринку досліджують і розробляють все нові і більш досконалі інструменти, ринок безумовно отримає величезну суму доходу в найближчі роки. Купити хірургічну пилу або купити хірургічну дриль Ви можете прямо зараз, оформивши замовлення на нашому сайті або зателефонувавши за вказаними телефонами.

Контакти
+380 (44) 232-13-45
+380 (67) 825-34-55
+380 (50) 327-50-55
+380 (63) 583-50-55
ул.Серпова 11, Київ, Україна
ТОВ "Нікатор"
НИКАТОР

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner