Кошик
89 відгуків

Сейчас компания не может быстро обрабатывать заявки клиентов. Заказы и сообщения для компании, присланные в выходные дни, будут обработаны позже.Спасибо за понимание!

+380 (44) 232-13-45
+380 (67) 825-34-55
+380 (50) 327-50-55
ул.Серпова 11, Київ, Україна
Медичне обладнання від компанії ТОВ "Нікатор"

Топ-6 помилок і упущень при вагінальних дослідженнях, викликаних поганим обладнанням

Топ-6 помилок і упущень при вагінальних дослідженнях, викликаних поганим обладнанням

Вагінальний огляд - звичайна процедура, але може призвести до ускладнень. Помилки та упущення, викликані поганим обладнанням, не рідкість. Щось настільки ж просте, як дзеркало, могло стати причиною сумних наслідків. Важливою частиною гінекологічного огляду є кольпоскопія. Важливо використовувати обладнання високої якості, щоб не допустити помилки на увазі нечіткості зображення. Купити кольпоскоп можна в даному розділі нашого сайту.

Маючи на ринку високоякісне обладнання для тазових обстежень, багато клініки раніше воліють використовувати традиційні інструменти. Давайте розглянемо декілька проблем, які можуть виникнути із-за поганого вибору обладнання.

1. Сильний дискомфорт під час піхвового дослідження.

Багато жінок намагаються уникати обстежень органів малого тазу і мазків, бо це дуже незручно. Збентеження бути оголеним доповнюється болем і дискомфортом від вставленого дзеркала. Традиційні металеві дзеркала пов'язані з безліччю серйозно недооцінених проблем. Холодна хірургічна сталь посилює дискомфорт і не дає пацієнтові розслабитися, що ускладнює тазовий огляд. Між тим, лікарю загрожує очищення та дезінфекція інструменту після огляду кожного пацієнта. Хоча пластикові воронки не такі холодні, як їх традиційні аналоги, їх складніше вставляти і виймати, що викликає додатковий дискомфорт. Пластиковий розширювач клацає при фіксації в потрібному положенні, завдаючи болю пацієнту.

Уникайте звуку, піднявши замок великим пальцем. Між тим, новітні моделі пластикових дзеркал без клацання можуть допомогти повністю усунути звук. Купити гинекологическою обладнання Ви можете, зателефонувавши за телефонами вказаними на сайті. Залишайте свої заявки під обраним товаром, і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

2. Неправильний розмір

Розмір дзеркала також може бути проблемою. Великий інструмент може викликати біль або пошкодити слизову оболонку піхви. Інструмент меншого розміру може не дозволити гінеколога побачити проблему або перешкодити маніпуляцій з мазком. Купити дзеркало гінекологічне можна в даному розділі нашого сайту.

Встановлених галузевих стандартів для розміру дзеркал не існує. Кожен виробник вибирає свої параметри категоризації. Лікарі рекомендують «вибрати двостулкове дзеркало відповідного розміру». Який розмір підходить? Це може бути складно сказати, просто глянувши. Між тим, встановлення одного інструменту і з'ясування того, що він не підходить, викликає додатковий дискомфорт.

Довжина піхви може варіюватися від 40 до 125 мм, а ширина піхви - від 18 до 65 мм Розмір дзеркала впливає на рівень тривожності пацієнта, цілісність стінки і тазового історію сексуальних травм.

3. Ризик зараження

Традиційні металеві гінекологічні дзеркала проходять жорстку дезінфекцію. Проте з часом велика стерилізація може перестати давати задовільні результати. Згідно з дослідженням, опублікованим в журналі Health, Disease and Health Journal, величезні білкові відкладення з'являлися на хірургічних інструментах з нержавіючої сталі, підданих багаторазовій обробці. Незважаючи на те, що інструменти були стерилізовані вологим теплом, на 50% з них були виявлені сліди біоплівки. Старі інструменти також можуть мати мікроскопічні пошкодження, створюючи середовище для росту бактерій і зараження. Хоча для визначення тривалості життя дзеркала необхідні подальші дослідження, ризик зараження пацієнта існує. Між тим, агресивні хімічні речовини, що використовуються для дезінфекції металевих дзеркал, також можуть бути шкідливими. Неметалеві частини інструменту можуть поглинати хімічні речовини і піддавати пацієнта небезпеки. Неправильна стерилізація і дезінфекція гінекологічних дзеркал створюють ризик перехресного зараження пацієнтів під час гінекологічних оглядів.

Одноразові пластикові втулки усувають ризик перехресного зараження, заощаджуючи час і дозволяючи лікаря зосередитися на інших питаннях.

4. Помилковий діагноз

Результат гінекологічного обстеження в чому залежить від устаткування. Без чіткого доступу лікар може пропустити попереджувальні ознаки хвороби, інфекції або інших станів. Між тим, погане обладнання може вплинути на мазок і дати хибні результати.

Погане освітлення - одна з основних проблем з традиційними гінекологічними дзеркалами. Якщо інструмент не має вбудованої підсвічування, гінеколога доводиться маніпулювати одночасно декількома інструментами. Якщо дзеркало недостатньо велика, щоб забезпечити чітке зображення, легко упустити проблему. Використання пластикового дзеркала відповідного розміру з функцією освітлення може знизити ризик помилкового діагнозу. Між тим такі інструменти спрощують роботу лікаря, скорочуючи час, що витрачається на тазовий огляд. Помилковий діагноз може залежати від безлічі різних факторів. Обладнання не повинно бути одним з них. Нездатність визначити причину проблеми під час звичайного гінекологічного огляду може призвести до непотрібних маніпуляціям і подальших помилок. Вибирайте завжди якісне гінекологічне обладнання на сайті компанії «Нікатор».

5. Травма

Пошкодження пацієнта дзеркалом - не рідкість. І не завжди це залежить від професіоналізму акушера-гінеколога, який проводить обстеження. У традиційних дзеркал може бути погано сконструйована ручка, з-за чого як введення, так і вилучення інструменту болючі для пацієнта. Незважаючи на те, що серйозні травми малоймовірні, біль, пов'язана з використанням розширювача, може зашкодити пацієнтам відвідати лікаря в наступний раз. Ручка дзеркала, прикріплена під прямим кутом, не тільки знижує навантаження на пацієнта при обстеженні, але і дозволяє лікареві отримати кращий охоплення і огляд. Коли інструмент легко вставляти та виймати, гінеколог може зосередитися на обстеженні, а не на тому, як краще всього використовувати інструмент, щоб не створювати дискомфорт для пацієнта.

6. Недоречні інструменти

Коли лікар стикається з використанням неякісного обладнання, можуть виникати такі помилки, як неправильно встановлені інструменти. Хоча комфорт пацієнта дуже важливий, не можна упускати з уваги зручність лікаря.

Без якісного дзеркала гінеколога необхідно маніпулювати кількома інструментами і турбуватися про їх регулярної стерилізації. Час і зусилля, необхідні для виконання тазового огляду без належного обладнання, можуть значно збільшитися. Погане обладнання для тазового дослідження може призвести до численних помилок, дискомфорту, розчарування і незручностей пацієнтів. Загальні проблеми, пов'язані з погано спроектовані дзеркалами, включають додаткову біль, неправильний діагноз, травми та інфекції.

На нашому сайті є широкий вибір гінекологічних дзеркал для задоволення потреб медичної практики. Наші одноразові гінекологічні дзеркала, одноразові вагінальні дзеркала з підсвічуванням без клацань і одноразові вагінальні дзеркала з підсвічуванням можуть поліпшити якість обстежень органів малого тазу, що проводяться вашою командою. Зв'яжіться з нами в будь-який зручний час, щоб дізнатися більше про наших революційних продуктах.

Контакти
+380 (44) 232-13-45
+380 (67) 825-34-55
+380 (50) 327-50-55
+380 (63) 583-50-55
ул.Серпова 11, Київ, Україна
ТОВ "Нікатор"
НИКАТОР

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner