Кошик
89 відгуків
+380 (44) 232-13-45
+380 (67) 825-34-55
+380 (50) 327-50-55
ул.Серпова 11, Київ, Україна
Медичне обладнання від компанії ТОВ "Нікатор"

Кисневі маски: три найпоширеніших види

Кисневі маски: три найпоширеніших види

Сьогодні як ніколи актуальна тема кисневої терапії. Найуживаніші слова для пошуку «кисневий концентратор» і «киснева маска» стали нашою реальність. Давайте розглянемо види кисневих масок, які доступні для покупки в Україні. Мотив кисневої терапії полягає в тому, щоб підтримувати достатню оксигенацію тканин при мінімальному навантаженні на серце і легені. Дизайн кисневої маски може суттєво вплинути на кількість кисню, що доставляється пацієнту.

Багато пацієнтів, особливо з більш серйозними проблемами з диханням, використовують кисневі маски в якості основного засобу вдихання додаткового кисню. Кисневі маски зазвичай громіздкі і закривають ніс і рот. Крім того, у них є й інші переваги, у тому числі:

1. здатність доставляти кисень з високою швидкістю потоку

2. лікувати тяжку гіпоксемію

3. забезпечити високу концентрацію кисню

4. мати засоби для контролю кількості кисню і вуглекислого газу, яким пацієнт дихає при кожному вдиху.

Якщо вам потрібна киснева маска для дорослих в Україні, а також кисневий концентратор - Ви можете купити кисневе обладнання у компанії «Нікатор». Для вибору кисневого обладнання Ви можете перейти у відповідний розділ сайту.

Існує безліч різних типів кисневих масок, призначених для інтенсивного або слабкого потоку кисню, а також пацієнтів з різним рівнем насичення крові киснем. Яка киснева маска найкраще вам підходить, залежить від вашого призначення кисню і тяжкості захворювання.

Ось деякі з різних типів кисневих масок.

1. Прості кисневі маски

Проста киснева маска для обличчя прикріплюється до лиця з допомогою ременя, який одягається на голову. Трубка від вашого апарату кисневої терапії прикріплена до нижньої частини кисневої маски. Отвори на передній частині маски пропускають зовнішнє повітря і дозволяють виходити вуглекислого газу при видиху.

Проста киснева маска найкраще працює при низьких витратах кисню і концентраціях кисню від 40 до 60%. Вкрай важливо вибрати кисневу маску, яка повністю прилягає до вашої особи і щільно прилягає до нього, щоб вона працювала правильно.

2. Маски Вентурі

Ці маски призначені для забезпечення високого витрати кисню і високої концентрації кисню. У цих масок є спеціальний клапан унизу, який допомагає контролювати, скільки повітря змішується з потоком кисню. Маски Вентурі ідеально підходять для пацієнтів, що страждають хронічною або гострою респіраторною недостатністю, оскільки вони доставляють точну кількість кисню.

3. Маски-резервуар

До цих масок додається мішок-резервуар для збору зайвого кисню або вуглекислого газу. Часто вони називаються маски з дихальним мішком. Вони використовуються для доставки високих потоків кисню до 50 літрів в хвилину і можуть точно контролювати FiO2. Є два основних типи масок-резервуарів:

- маски з частковим повторним диханням: ці маски збирають близько однієї третини вуглекислого газу, який ви видихаєте з кожним вдихом. Вуглекислий газ діє як стимулятор дихання і повторно використовується при наступному вдиху.

- маска без повторного дихання: ці маски не переробляють вуглекислий газ; замість цього вони використовують резервуар для зберігання додаткового кисню. Цей тип кисневої маски дуже ефективний для збереження висококонцентрованих кисню під час дихання і може зменшити кількість кисню, яка втрачається. Ці маски зазвичай використовуються для пацієнтів з дуже тяжкою хронічною обструктивною хворобою легень (ХОЗЛ).

Ваш лікар також може призначити певний тип маски для кисневої терапії. Однак ви можете експериментувати з масками різних розмірів і з різних матеріалів, поки не знайдете підходящу.

Якщо ви не можете знайти кисневий концентратор або будь-яке інше кисневе обладнання – телефонуйте нам прямо зараз, ми можемо допомогти знайти правильний асортимент продукції, що відповідає вашим вимогам.

Також звертаємо Вашу увагу на наявність у продажу кисневих подушок об'ємом 35 літрів і 42 літри. Подушки в продажу без кисню. Ви можете наповнювати подушку самостійно на кисневих станціях або від кисневих балонів. Киснева подушка доступна для покупки в даному розділі сайту.

Контакти
+380 (44) 232-13-45
+380 (67) 825-34-55
+380 (50) 327-50-55
+380 (63) 583-50-55
ул.Серпова 11, Київ, Україна
ТОВ "Нікатор"
НИКАТОР

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner