Кошик
89 відгуків
+380 (44) 232-13-45
+380 (67) 825-34-55
+380 (50) 327-50-55
ул.Серпова 11, Київ, Україна
Медичне обладнання від компанії ТОВ "Нікатор"

Стоматологічні клініки в період коронавіруса

Стоматологічні клініки в період коронавіруса

Рекомендації для стоматологічних установ під час пандемії COVID-19 були розроблені після глибокого розуміння природи вірусу і ґрунтувалися на групуванні пацієнтів відповідно з їх станом і потребами. Ризик і переваги процедур також були прийняті до уваги, перш ніж що-небудь запропонувати. Стоматологам настійно рекомендується дотримуватися керівних принципів та рекомендацій уряду і стоматологічних асоціацій регіону. Використання стандартних заходів щодо COVID-19 на робочому місці і встановлення докладного анамнезу симптомів і потенційного впливу на пацієнтів вкрай важливо для стоматологів для підтримки безпечної і здорової робочої середовища. А для того, щоб купити стоматологічне устаткування Вам краще звернутися відразу до нас, ми підберемо те, що потрібно.

Отже, що важливо робити постійно під час пандемії в стоматологічній клініці? Важливо перевірити у пацієнта  температуру і рівень кисню, що є основним критерієм при вході в клініку. Використання пальцевого пульсоксиметра і інфрачервоних термометрів - найбезпечніший спосіб виконати ці тести. Ви можете легко купити пульсоксиметр або безконтактний термометр прямо зараз на нашому сайті.

Деякі з ключових аспектів COVID-19, про які повинні знати стоматологи, включають: як поширюється вірус; як визначити людини, інфікованої вірусом; які захисні заходи необхідно приймати стоматологам під час повсякденної практики, щоб запобігти передачі вірусу? Ці заходи інфекційного контролю повинні строго дотримуватися стоматологами, головним чином тому, що краплі слини і слизу є основними шляхами передачі COVID-19. Не забувайте також ретельно дезінфікувати стоматологічне обладнання та приміщення клініки.

 Оцінка пацієнта:

Стоматологи повинні вміти розпізнавати підозрюваний випадок COVID-19 і не лікувати цих людей. Їм не можна дозволяти входити в приміщення або контактувати з будь-якою поверхнею або іншими пацієнтами. Їх слід негайно помістити на карантин.

Перевіряйте температуру тіла кожного пацієнта, який входить в приміщення. Для скринінгу рекомендується використовувати безконтактний лобовий термометр.  Можна розробити анкету для перевірки пацієнтів до того, як вони потраплять у стоматологічне крісло. Цю анкету слід  зберігати в історії хвороби.

Гігієна рук

Не можна переоцінити важливість правильної гігієни рук. Зокрема, фахівці з догляду за порожниною рота повинні регулярно мити руки з милом або дезінфікувати руки дезінфікуючими засобами на спиртовій основі. Враховуючи природу вірусу, стоматологи повинні мити руки в наступні періоди:

-перед обстеженням пацієнта

-перед стоматологічними процедурами

-після дотику до пацієнта

-після дотику до навколишнього середовища і обладнання без дезінфекції, та

після дотику до слизової оболонки порожнини рота, пошкодженої шкіри чи рани, крові, біологічної рідини, секреції та виділенням.

Професійним стоматологам слід проявляти велику обережність, щоб не торкатися до своїх очей, рота і носа.

Використання засобів індивідуального захисту

Передача повітряно-крапельним шляхом є основним шляхом поширення коронавіруса, тому стоматологічні клініки і лікарні мають дотримуватися надзвичайно суворі процедури і використовувати засоби індивідуального захисту, включаючи окуляри, маски, рукавички, захисну маску, шапочки і верхній одяг.

По мірі того, як ми наближаємося до пом'якшення правил і початку фази розблокування в різних частинах країни, дуже важливо звертати увагу на інструкції і суворо дотримуватися протоколу. Випадки коронавіруса як і раніше поширені і поширюються по всій країні, тому практикуючим стоматологічним клінікам необхідно проявляти особливу обережність при догляді за пацієнтами.

Ну а якщо Вам потрібно нове стоматологічне крісло або стоматологічна установка – дзвоніть і пишіть нам, не втрачайте час в пошуках – у нас кращий асортимент і ціни, професійні консультації від менеджерів і відмінний сервіс.

Контакти
+380 (44) 232-13-45
+380 (67) 825-34-55
+380 (50) 327-50-55
+380 (63) 583-50-55
ул.Серпова 11, Київ, Україна
ТОВ "Нікатор"
НИКАТОР

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner