Кошик
89 відгуків

Сейчас компания не может быстро обрабатывать заявки клиентов. Заказы и сообщения для компании, присланные в выходные дни, будут обработаны позже.Спасибо за понимание!

+380 (44) 232-13-45
+380 (67) 825-34-55
+380 (50) 327-50-55
ул.Серпова 11, Київ, Україна
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
Медичне обладнання від компанії ТОВ "Нікатор"

Вибір центрифуги - головні кроки

Вибір центрифуги - головні кроки

Вибір підходящої центрифуги - досить складна процедура, так як на сучасному ринку є різні моделі і виробники, які пропонують різні основні моменти, доповнюючи їх кожен день новими розробками, щоб пропонувати клієнтам кращі. У цьому немає нічого дивного, оскільки вибір центрифуги може виявитися складним завданням. По-перше, існує велика ймовірність того, що кількість клієнтів і доступне простір у вашій лабораторії змінилися з моменту придбання вашою єдиною центрифуги. Більш того, нові винахідницькі методи в лабораторії спричинили за собою зміни в потребах ротатора. Наступним кроком буде оцінка ваших основних потреб і потреб. Ми допоможемо Вам у виборі. Купити павільйон у компанії «Нікатор» легко, скориставшись допомогою наших консультантів. Телефонуйте нам прямо зараз.

В першу чергу необхідно визначити головні необхідні параметри. Це стосується температури, швидкості й обсягу, необхідних для додатків і протоколів для роботи у вашій лабораторії. Коли ці речі визначені, наступне, що потрібно зробити, - це форматувати зразок. Тобто, використовуються пробірки для ПЛР або микроцентрифуги, мікропланшети, одноразові циліндри конічної форми, флакони або полікарбонатні пробірки для збору чи ні. З урахуванням цих передумов вам слід подумати про вибір ротора. Різні типи роторів доступні для різних циліндрів і випробувальних відсіків різного об'єму і призначені для виконання, безпеки і зручності. На нашому сайті представлений величезний розділ «Центрифуги». Клікайте на посилання і переходьте до вибору. Центрифуга – необхідний апарат в кожній лабораторії.

Кількість ємностей центрифуги або висока швидкість, яку вона має, зазвичай не є найбільш важливими факторами при визначенні того, що найкраще підходить для вашої лабораторії. Ідеальна альтернатива для дослідження та виконання ротатора залежить від того, що найкраще підходить для вашого зразка, а також для благополуччя персоналу. Ситуації біопроцессингу і багатоцільового використання можуть зажадати ротатора з передовими можливостями програмування, наприклад, з секретним ключем. Дослідницьким центрам з численними клієнтами з різним досвідом потрібно адаптується ротатор з конструкцією і вдосконаленнями, що гарантують хороше самопочуття, наприклад, запрограмований ротор з відмінними характеристиками. Завжди пам'ятайте про особливі потреби вашої лабораторії, щоб з'ясувати, які особливості центрифуги мають найбільше значення для ваших результатів дослідження. Найбільш популярна модель Цетрифуга СМ-3, яку можна використовувати як в лабораторних цілях, так і в естетичній медицині для проведення ін'єкційних методик.

Подумайте, чи є у моделі автоматична ідентифікація ротора?

Момент просувань ротора по внутрішньому діаметру скорочує час налагодження та усуває перевантаження при перевищенні швидкості та інші невдачі ротора, особливо у швидких осях. Завдяки такому нововведенню можна виділити особливо привабливий зразок на роторі, коли він закріплений на осі. Назва і визначення ротора нанесені на вісь. Відповідно, ці модифіковані основні моменти ротатора позбавляють від необхідності виявляти і встановлювати коди ротора, оптимізуючи вісь для запуску процедури налаштування. Купити центрифугу з потрібними вам характеристиками можна прямо зараз. Оформляйте замовлення у нас на сайті, ми готові надати Вам товар високої якості.

Поцікавтеся, чи є в моделі зручна система блокування ротора

Установка ротора вимагає великих зусиль і вимагає відповідної системи і значною солідарності рук, щоб гарантувати, що ротори закріплені в осьовій камері. У будь-якому випадку, з творчими досягненнями в конструкції осей, ротори можна було б закріпити в ротаторі з незначним зусиллям. Завдяки особливостям торгівлі роторами з клямкою, ротори більше ніколи не потрібно встановлювати на осьовий вал двигуна і перевіряти у звичайні проміжки часу. Оскільки ротор надійно прикріплюється до осі болтами, відпадає необхідність в ручній фіксації, що покращує самопочуття і гарантує, що ротор не розслабиться під час роботи.

Бортове управління ротором - стандартна опція?

Для задоволення потреб у розвитку навчальних і творчих відділів потрібно доступна структура для моніторингу часу виконання, клієнтів і потужності ротора. Налаштування циклу проста завдяки інтуїтивно зрозумілим інтерфейсу сенсорного екрану, які є стандартними для сучасного лабораторного обладнання. Ці інтерфейси, які виділяють чудові, очевидні і переконливі презентації, пропонують передові можливості підготовки та програмування.

Доступні ротори з нержавіючої сталі?

Виробники пропонують використовувати ротори з металевих композиційних матеріалів для поліпшення виконання осей і безпеки. Металеві ротори безсилі до витраті і основного збитку від дифузійних силових напруг. Творці осей перейшли на використання більш вдосконалених матеріалів для роторів, наприклад композитів з вуглецевого волокна, які легше, міцніше і не споживають великі витрати. Що усуває необхідність у зниженні номінальних характеристик або швидкості протягом очікуваного строку служби ротора і, таким чином, захищає спекуляції на предметах.

Дізнайтеся про універсальності

Процедура центрифугування є одним з основних досягнень багатьох дослідницьких центрів. У більшості лабораторій потрібно більше одного ротатора. Вибираючи осьової дисплей, який доповнює широкий асортимент роторів, ви розширюєте можливості різних додатків на одній робочій станції. Існують розумні настільні пристрої, які контролюють рентабельну площа підлоги при виконанні операцій швидкого центрифугування. Ми пропонуємо Вам ознайомитися з асортиментом центрифуг на нашому сайті. У нас також можна придбати центрифугу для плазмолифтинга, який так популярний і ефективний у наші дні.

Висновок

Нові розробки в області роторів і центрифуг дозволяють передового дослідницькому центру контролювати рух клієнта і ротора з розширеними характеристиками і швидкістю. Зокрема, передбачена заміна ротора і розпізнається доказ моменту ротора є прикладами механічного удосконалення, які змінюють завдання ротатора без відмови від виконання. Це дає керівникам лабораторій законне підтвердження використання і сталість благополуччя, яке їм потрібно. Ці особливості дають клієнтам центрифуги зручність, більш високу ефективність і впевненість в тому, що обробка зразка пройшла успішно.

При виборі центрифуги необхідно стежити за кращими характеристиками, щоб забезпечити неймовірну продуктивність, збільшений термін служби ротора, зразків і безпека персоналу. Всі ці критерії повинні дозволити вам вибрати правильний ротатор і каркас ротора, які підходять для вашої лабораторії і сприятимуть вашим досягненням в дослідженнях.

Нагадуємо, що у нас ви можете купити лабораторну центрифугу або центрифугу для плазмолифтинга з доставкою в будь-який куточок України.

Контакти
+380 (44) 232-13-45
+380 (67) 825-34-55
+380 (50) 327-50-55
+380 (63) 583-50-50
ул.Серпова 11, Київ, Україна
ТОВ "Нікатор"
НИКАТОР

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner