Кошик
89 відгуків

Сейчас компания не может быстро обрабатывать заявки клиентов. Заказы и сообщения для компании, присланные в выходные дни, будут обработаны позже.Спасибо за понимание!

+380 (44) 232-13-45
+380 (67) 825-34-55
+380 (50) 327-50-55
ул.Серпова 11, Київ, Україна
Медичне обладнання від компанії ТОВ "Нікатор"

Венопункция з візуалізатором вен

Венопункция з візуалізатором вен

Венопункция, практика взяття крові з вени, є навиком, який всі медсестри повинні вивчити в своїй кар'єрі. Хоча у школах медсестер зазвичай не викладають цього, програми рекомендують студентам-медсестрам пройти додаткові курси, щоб відточити цей навик.

Отримання зразків крові або через венозну мережу, або через центральну лінію є важливим навиком медсестринської справи. Венопункция необхідна для різних медичних діагнозів, процедур і тестів. Без належних зразків може статися марне або навіть шкідливий медичне лікування. У школах медсестер цей навик не викладають з-за проблем з законністю. Студенти повинні вивчати венопункцию в книгах і дивитися, як ліцензовані медсестри в клінічних умовах виконують цю задачу. При цьому це дозволить студентам вивчати основи до закінчення навчання.

Незважаючи на те, що в більшості лікарень є команди з венопункції, медсестрам і раніше важливо оволодіти цими навичками, щоб забезпечити найкраще обслуговування пацієнтів. Фактично, більшість відділень інтенсивної терапії вимагають, щоб їх медсестри володіли цими навичками. Бригади лікарів зазвичай проводять обходи тільки в певний час у лікарняних умовах, тому, якщо лабораторний тест призначається негайно, медсестра може взяти на себе взяття зразка крові.

Практика венопункції - це не те, чого можна строго навчитися дивитися відео або читати практичні керівництва, а те, що необхідно постійно практикувати в контрольованому середовищі з іншими навченими фахівцями. Важливо поговорити з вашим супервайзером, щоб дізнатися, як пройти сертифікацію у вашій лікарні. Кожна система охорони здоров'я має свої власні вимоги перед тим, як медсестри проводять забір крові.

Рекомендації Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ) по передовій практиці взяття крові включають наступне:

Планувати заздалегідь

Використовувати відповідне місце

Контролювати якості

ВООЗ встановила такі стандарти догляду за хворими для лікарень, яких необхідно дотримуватися:

Наявність відповідних видаткових матеріалів і засобів захисту

Наявність постконтактної профілактики (ПКП)

Уникнути забрудненого флеботомического обладнання

Відповідне навчання флеботомии

Співпраця з боку пацієнтів

Якість лабораторного відбору проб

Не расстраивайтесь, если поначалу у вас нет доступа к венам. Венопункция - это навык, который требует времени и практики, чтобы овладеть им. Всегда не забывайте обращаться за помощью к опытным медсестрам и использовать возможности для отработки своих навыков.

Чтобы уверенно чувствовать себя во время процедуры взятия крови мы предлагаем Вам купить веновизор, он же транскутанный определитель сосудов. Такой аппарат позволит довести процедуры взятия крови до совершенства, ведь Вы будете уверены на 100% в месте прокола. С таким аппаратом как Визуализатор вен V800F  или Веновизор vGlo не может быть ошибки. На нашем сайте представлены как взрослые, так и детские модели. Если у Вас возникли вопросы – смело звоните нам по указанным телефонам или оставляйте свою заявку на сайте.

Контакти
+380 (44) 232-13-45
+380 (67) 825-34-55
+380 (50) 327-50-55
+380 (63) 583-50-55
ул.Серпова 11, Київ, Україна
ТОВ "Нікатор"
НИКАТОР

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner