Кошик
89 відгуків
+380 (44) 232-13-45
+380 (67) 825-34-55
+380 (50) 327-50-55
ул.Серпова 11, Київ, Україна
Медичне обладнання від компанії ТОВ "Нікатор"

Коронавірусна інфекція і захворювання серця

Коронавірусна інфекція і захворювання серця
Коронавірусна інфекція справила сильний вплив на всі сфери нашого життя. Внаслідок тривалого стресу і психологічного навантаження знизилася критичність сприйняття ситуації. Наприклад, сьогодні часто люди які мають захворювання серця можуть займатися самолікуванням або свідомо відмовляються від прийому раніше призначених препаратів. Також через страх заразитися бояться звернутися за допомогою при погіршенні свого стану. Наслідки та масштаби таких дій можуть бути критичними і трагічними. Тому, спробуємо з'ясувати, як COVID-19 впливає на перебіг захворювань серцево-судинної системи.

Хто перебуває в групі ризику?

Наявність у людини хронічних захворювань серця і судин може зробити істотний вплив на тяжкість перебігу COVID-19 і розвиток ускладнень. Але дані про те, що хронічні захворювання серця або судин значно збільшують ризик зараження, є не повним.

Вірус вражає переважно легкі, але також він викликає запальні реакції по всьому організму. В результаті серце починає посилено працювати, щоб забезпечити постачання тканин і органів киснем.

При наявності наступних станів ризик розвитку ускладнень істотно збільшується:
  • вроджений порок серця,
  • кардіоміопатія;
  • стеноз або недостатність аортального клапана;
  • постінфарктний стан.

Як коронавірус впливає на функціонування серця?

У деяких випадках при інфікуванні коронавіруса, спостерігається розвиток міокардиту (запалення серцевого м'яза) і порушення ритму серця. При тяжкому перебігу захворювання COVID-19 збільшується частота виникнення тромбозів, що впливає на функціонування будь-якого органу. Якщо у пацієнта в анамнезі хронічна форма ішемічної хвороби серця, то приєднання інфекції може викликати розрив атеросклеротичних бляшок, що в свою чергу призводить до інфаркту.

При возникновении боли в груди, одышки, затрудненного дыхания, слабости - немедленно обратитесь за медицинской помощью, так как это могут быть первые признаки инфаркта. Не отказывайтесь от ранее применяемой терапии, поскольку это может вызвать развитие сердечной недостаточности. Помните, что Вы не сможете проконтролировать все, что вокруг происходит, но Вы сможете контролировать свое артериальное давление и состояние работы сердца.

Основным аппаратом для контроля за работой сердца является современный ЭКГ аппарат. На нашем сайте представлено разнообразие моделей. Вы можете выбрать одно, трехшестиканальный аппарат в стандартной комплектации или с дополнительными функциями. Купить электрокардиограф  с доставкой в любой регион Украины Вы можете прямо сейчас. Звоните или оформляйте заказ прямо на сайте.
Контакти
+380 (44) 232-13-45
+380 (67) 825-34-55
+380 (50) 327-50-55
+380 (63) 583-50-55
ул.Серпова 11, Київ, Україна
ТОВ "Нікатор"
НИКАТОР

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner