Кошик
89 відгуків
+380 (44) 232-13-45
+380 (67) 825-34-55
+380 (50) 327-50-55
ул.Серпова 11, Київ, Україна
Медичне обладнання від компанії ТОВ "Нікатор"

Кращий вибір дефібриляторів!

Кращий вибір дефібриляторів!

Дефібриляція - це процедура, що використовується для лікування небезпечних для життя станів, що впливають на ритм серця, таких як серцева аритмія, фібриляція шлуночків і шлуночкова тахікардія без пульсу.

Процедура включає в себе нанесення електричного розряду на серце, яке викликає деполяризацію серцевих м'язів і відновлює нормальне проведення серцевого електричного імпульсу. Апарат, який використовується для доставки терапевтичного розряду до серця, називається дефібрилятором.

Автоматический дефибриллятор – это оборудование,  которым должны быть обеспечены не только больницы и машины неотложной помощи. Такие аппараты необходимо иметь на производстве, в офисах, в метро, в торговых центрах. Именно благодаря данному прибору можно спасти жизнь человека.

Купить дефибриллятор можно на сайте нашей компании. У нас большой выбор различных моделей дефибрилляторов, лучший выбор качественного медицинского оборудования. Весь каталог Вы можете посмотреть в данном разделе сайта.

Важливо, щоб прилад мав простий, інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, щоб у ньому була функція голосових підказок для недосвідченого людини, чіткі інструкції щодо порядку надання першої медичної допомоги і проведення реанімаційних дій. Рання дефібриляція при зупинці серця, практично повному уповільненні серцевого ритму – це запорука успішних дій з порятунку життя людини. Використання під час реанімаційних дій автоматичного зовнішнього дефібрилятора значно збільшує виживаність людини при сильній аритмії, раптової зупинки серця. Якщо провести дефібриляцію в перші 3-5 хвилини після погіршення стану людини, його шанси вижити складають від 40 до 70%.

В інтернет-магазині компанії «Нікатор» є можливість придбати високоякісний дефібрилятор за доступною ціною для оснащення сучасної лікарні, кардіологічного диспансеру, стаціонару або бригади невідкладної допомоги. Менеджери компанії надають кваліфіковані консультації щодо технічних характеристик обладнання в будь-який зручний час. Здійснюється оперативна доставка обладнання по всій території України.

Інші новини
Контакти
+380 (44) 232-13-45
+380 (67) 825-34-55
+380 (50) 327-50-55
+380 (63) 583-50-55
ул.Серпова 11, Київ, Україна
ТОВ "Нікатор"
НИКАТОР

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner