Кошик
88 відгуків
+380 (44) 232-13-45
+380 (67) 825-34-55
+380 (50) 327-50-55
ул.Серпова 11, Київ, Україна
Медичне обладнання від компанії ТОВ "Нікатор"

Вперше на InterCHARM Україна-2020 система ультразвукової візуалізації шкіри DubSkinScanner

Вперше на InterCHARM Україна-2020 система ультразвукової візуалізації шкіри DubSkinScanner
Вперше на InterCHARM Україна-2020 система ультразвукової візуалізації шкіри DubSkinScanner (tpm taberna pro medicum Німеччина), стенд: 3А-5-34.

Це спеціалізовані прилади для діагностики шкіри, оснащені комп'ютерною програмою, розробленою саме для дослідження епідермісу, дерми і гіподерми і різних патологічних об'єктів, розташованих в них.
Програма дозволяє вимірювати розміри, площу, товщину, щільність і ідентифікацію різних морфологічних структур шкіри в нормі і патології.

Унікальність:

Прилади мають дещо відмінний пристрій датчиків, як найбільш прийнятних для дослідження поверхневих об'єктів. На відміну від традиційних сканерів, сканер DUB, може оснащуватися датчиками з дуже високими частотами - 22 МГц, 33 МГц, 50 МГц, 75 МГц, 100 МГц і високочастотним доплером, також датчики оснащені спеціальними водними камерами, посилюють дозвіл.

Відмінність:

Традиційні класичні скани - це універсальні прилади для дослідження внутрішніх органів і мають максимальну частоту 17 МГц, вони призначені для дослідження м'яких тканин (м'язів, нижніх шарів гіподерми).

Шкіра при цьому візуалізується як єдиний конгломерат.

При скануванні з допомогою DUB SkinScanner, який комплектується різними датчиками, можна візуалізувати окремо різні шари шкіри (епідерміс, дерму і гиподерму), а також бачити окремі мікроструктури і об'єкти розміром до 21 мікрон, чим вище частота датчиків, тим більше поверхневі структури можна бачити. Скани можна порівняти з гістологічними зображеннями.

Також DUB Skinscanner оснащений сучасною видеодерматоскопией (метод візуалізації поверхні шкіри за допомогою світлової мікроскопії і крос-поляризації при збільшенні в 50 разів, що має спеціальне програмне забезпечення). На малюнку - скан, дерматоскопія, гістологічний зріз.

Тому апарати DUB дійсно не мають аналогів, так як є унікальними приладами для комплексного обстеження шкіри методом високочастотного ультразвукового дермасканування і видеодерматоскопии для повної оцінки стану шкіри як на поверхні, так і в товщині.

Накопичений досвід у науковій і повсякденної медичної діяльності дозволив випустити сучасні моделі ультразвукових сканерів DUB, що володіють зручним інтерфейсом програмного забезпечення, найбільш високочастотними датчиками в світі (в тому числі і Doppler - моделями) і набором ергономічних рішень, які роблять роботу з нашими приладами простіше і легше.

За 40 років роботи tpm накопичила багатий досвід у навчанні роботи з приладом, який ми намагаємося передати кожному нашому клієнту при покупці.

Як інструмент наукового дослідження прилади DUB були обрані корпораціями Bayer, Amway, Procter & Gamble, Merz і багатьма університетами в США, Німеччині та Англії і т. д.

Прилад застосовують в онкодиспансерах, при обстеженні пацієнтів з усіма раками шкіри, в тому числі і меланома, базаліома, а також при раку молочної залози та у всіх процедурах допомоги та високотехнологічної допомоги в рамках дерматології, а також в деяких інших видах допомоги. Також можна неінвазивно оцінювати індекси по Кларку і Бреслоу.
Інші новини
Контакти
+380 (44) 232-13-45
+380 (67) 825-34-55
+380 (50) 327-50-55
+380 (63) 583-50-55
ул.Серпова 11, Київ, Україна
ТОВ "Нікатор"
НИКАТОР

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner