Кошик
89 відгуків
+380 (44) 232-13-45
+380 (67) 825-34-55
+380 (50) 327-50-55
ул.Серпова 11, Київ, Україна
Медичне обладнання від компанії ТОВ "Нікатор"

Пробірки для плазмотерапіі (PRP,PRF,плазмалифтинга)

Плазмотерапия – це ефективна медична процедура різних сфер застосування та результативне рішення для бізнесу.

Плазмотерапия поширений у наступних медичних напрямках:

 • Травматологія
 • Стоматологія
 • Офтальмологія
 • Пластична хірургія
 • Косметологія
 • Суть процесу полягає в ін'єкціях власної плазми пацієнта в проблемні зони. Перед введенням біоматеріалу в організм необхідна якісна обробка крові за допомогою спеціальних пробірок і центрифуги для PRP ― терапії. Дуже важлива точність відділення плазми без втрати основних властивостей і чистота одержуваного цілющої рідини. Правильне виконання всіх етапів обробки гарантує безболісність процедури, а також стійкість результату. Пацієнти залишаться задоволені, якщо ефект від дорогого плазмотерапіі протримається довше.
 • Щоб попередній етап процесу пройшов успішно, потрібно вибирати якісне й продумане обладнання.

ВИРОБНИЦТВО ПРОБІРОК ДЛЯ ПЛАЗМАЛИФТИНГА,PRP,PRF

Цей важливий медичний атрибут виробляється з високоякісного скла або пластику з застосуванням спеціальних технологій, що враховують властивості матеріалів пробірки і компонентів крові, а також безпеку організму при проведенні процедури. Використовувані для плазми пробірки повинні зберігати плазму з оптимальною концентрацією в ній тромбоцитів, що гарантує відмінний відновлювальний ефект для оброблюваних зон.

Основне завдання цих непоказних на вигляд колбочок дуже складна – потрібно чітко і точно виділити 3 кров'яні фракції: речовина, збагачену тромбоцитами, еритроцитарну субстанцію і, безпосередньо плазму. Досягається мета за рахунок спеціального гелю, що наноситься на стінки пробірок – він сприяє поділу фракцій за рівнем щільності (зворотне змішування і псування матеріалу виключені). Оброблену кров у колбах можна струшувати, класти під будь-яким кутом і перевертати – речовини залишаться в тій розділеної формі, що і були.

Матеріал для вакуумних пробірок для аутоплазмотерапии підбирається ретельно, після чого обробляється на виробництві за особливою технологією. Стінки судини володіють «відразливими» властивостями, що гарантує відсутність у біоматериалі сторонніх домішок. В той же час виключається контакт з навколишнім середовищем завдяки щільно прилягає пробці. Оброблюваний матеріал не зіпсується під впливом кисню і шкідливих речовин, що містяться в повітрі.

Процедура забору крові завжди неприємна, її бояться багато пацієнтів. Купуючи пробірки для аутоплазмотерапии, ви робите процес швидким, легким та комфортним для доктора і клієнта.

ВІДМІТНІ ВЛАСТИВОСТІ ПРОБІРОК ДЛЯ КОСМЕТОЛОГІЧНИХ ПРОЦЕДУР

Якими якостями повинні володіти пробірки для плазми, щоб процедура була максимально гігієнічною і якісною? Спробуємо розібратися:

 1. Стерильність
 2. Безопасность. Контакт врача с кровью должен быть исключен
 3. Удобство. Отсутствие смешения разделенной массы вещества, работа с материалом под любым углом центрифуги
 4. Эффективность обработанного вещества, достигаемая за счет сохранения всех терапевтических свойств плазмы
 5. Высокая прочность — пробирки не должны лопаться и разбиваться
 6. Гіпоалергенність. Запроваджувана субстанція не повинна містити токсичних речовин, чому сприяє повна ізоляція плазми від продуктів розпаду бактерій
 7. Простота експлуатації. Процес обробки крові повинен бути максимально легким. Сучасні пробірки дозволяють скоротити час «забору крові – ін'єкцій плазми» до 10 хвилин
Фільтри
Контакти
+380 (44) 232-13-45
+380 (67) 825-34-55
+380 (50) 327-50-55
+380 (63) 583-50-55
ул.Серпова 11, Київ, Україна
ТОВ "Нікатор"
НИКАТОР

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner