Кошик
89 відгуків

Сейчас компания не может быстро обрабатывать заявки клиентов. Заказы и сообщения для компании, присланные в выходные дни, будут обработаны позже.Спасибо за понимание!

+380 (44) 232-13-45
+380 (67) 825-34-55
+380 (50) 327-50-55
ул.Серпова 11, Київ, Україна
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
Медичне обладнання від компанії ТОВ "Нікатор"

Вакуумні пробірки Fl medical

Компанія FLMedical є одним з лідируючих італійських (так і європейських виробників лабораторного обладнання, присвятила свою діяльність виробництва лабораторної і медичної продукції з 1979р. Продукція компанії сертифікована за стандартами ISO9001 і ISO13485, що підтверджує високу якість вироблених виробів.

Вакуумні пробірки являють собою основний компонент для взяття венозної крові. Вони виготовлені в заводських умовах і вже містять всі реагенти і добавки, необхідні для проведення аналізу. Вакуум в пробірках забезпечує взяття необхідного об'єму крові і, відповідно, дозволяє гарантувати дотримання правильного співвідношення крові і реагенту. Пробірки виготовлені з пластику , який відрізняється особливою міцністю і добре перешкоджає газообміну. Пробірка вакуумна Vakumed стерильна, закрита кришкою і містить вакуумне розрідження, що дозволяє проводити процедуру взяття крові безпосередньо в пробірку. Пробірка може містити наповнювачі (реактиви та інші добавки) в строго певному співвідношенні.
Кришка вакуумної пробірки складається з гумової пробки і пластикового корпусу, забарвленого в різні кольори для зручності ідентифікації пробірок різного призначення.Кришка вакуумної пробірки забезпечує стерильність, герметичність і стабільність вакууму терміном не менше 24 місяців.
У кришці пробірки є заглиблення, що служить для запобігання контакту з кров'ю, яка може залишитися на зовнішній поверхні кришки після взяття аналізу. Колір кришки (червоний, жовтий, блакитний, зелений, фіолетовий, сірий) залежить від виду дослідження та складу реагентів в пробірці.
В упаковці 100 штук.
Застосовуються кольору відповідають міжнародному стандарту з кольорового кодування реактивів у пробірках ISO 6710.

Бузкова кришка (з К2 ЕДТА) - 2 мл, 3 мл, 4 мл - гематологічні дослідження, визначення групи крові, генна діагностика, можуть використовуватися в автоматичних гематологічних аналізаторах без відкривання кришки.

Фіолетова кришка (з К3 ЕДТА) - 2мл, 3мл, 4мл - гематологічні дослідження, визначення групи крові, генна діагностика, можуть використовуватися в автоматичних гематологічних аналізаторах без відкривання кришки.

Сіра кришка (К3 ЕДТА, фторид калію) - 2мл, 4мл - дослідження рівня глюкози.

Зелена кришка (літій гепарин) - 2мл, 4мл, 6мл - біохімічні, імунохімічні дослідження.

Світло-блакитна кришка (цитрат натрію 3,2% і 3,8%) - 1,8 мл, 2,7 мл, 3,6 мл - дослідження системи згортання

Червона кришка (активатор згортання) - 4мл, 5мл, 9мл - біохімічні, імунохімічні дослідження, визначення систем груп крові.

Золотисто-жовта кришка (Розділяє гель і активатор згортання) - 5мл, 8мл - біохімічні, імунохімічні дослідження.

Жовта кришка (суха, без консервантів) - 6мл, 10мл - використовуються для взяття зразків сечі із спеціальних контейнерів Uritransfer для бакпосіву та інших досліджень.

Застосовуються кольору відповідають міжнародному стандарту з кольорового кодування реактивів у пробірках ISO 6710.

Товари виробника FL Medical у Києві та в Україні. Найкращі ціни на ринку! Одноразові голки Nipro для багаторазового забору крові використовуються з вакуумними пробірками і власниками до них

Фільтри
Діапазон цін, ₴
Наявність
Вид лабораторного посуду
Країна виробник
Виробник
Контакти
+380 (44) 232-13-45
+380 (67) 825-34-55
+380 (50) 327-50-55
+380 (63) 583-50-50
ул.Серпова 11, Київ, Україна
ТОВ "Нікатор"
НИКАТОР

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner