Кошик
89 відгуків

Сейчас компания не может быстро обрабатывать заявки клиентов. Заказы и сообщения для компании, присланные в выходные дни, будут обработаны позже.Спасибо за понимание!

+380 (44) 232-13-45
+380 (67) 825-34-55
+380 (50) 327-50-55
ул.Серпова 11, Київ, Україна
Медичне обладнання від компанії ТОВ "Нікатор"

AOHUA

Переваги AOHUA

Що ж відрізняє ендоскопічну медичну техніку AOHUA від аналогічного обладнання на ринку видеоэндоскопии:

  • Потужний графічний процесор

Кришталеву чіткість зображення

Компанією AOHUA був розроблений спеціалізований графічний процесор, що дозволяє проводити обробку відеосигналу на новому рівні. Набір автоматичних і ручних налаштувань зображення дозволяють отримати якість зображення, яке раніше було доступно тільки в системах класу HD. Тепер за допомогою видеоэндоскопических систем AOHUA можлива візуалізація самих дрібних структур і незначних змін у тканинах.

  • Анатомічний дизайн

Краща ергономіка в класі

Одним з найважливіших факторів, про який часто забувають, є зручність проведення ендоскопічної процедури. Від того, наскільки комфортно лікаря тримати ендоскоп, залежать не тільки його відчуття, але і якість проведення дослідження. Саме тому при виборі різних варіантів конструкції ендоскопів AOHUA були використані спеціальні датчики, які реєструють напруги м'язів руки лікаря, що проводить ендоскопічне дослідження. У поєднанні з іншими методиками це дозволило створити по-справжньому зручні і ергономічні ендоскопи.

  • Відповідальний підхід в усьому

Висока якість виготовлення

Виробляючи гнучкі ендоскопи медичні більше 10 років, компанія AOHUA домоглася вражаючих результатів. Ретельне опрацювання технологічних процесів, принципова відмова від економії на матеріалах – в результаті ми маємо одні з найвищих показників надійності і зносостійкості серед гнучких ендоскопів на ринку.

  • Спеціальні умови сервісу

Економічна ефективність покупки

Компанія НІКАТОР, виводить на ринок спеціальну пропозицію для покупців видеоэндоскопов AOHUA. Крім сумлінного підходу в гарантійний період, ми забезпечуємо безпроблемну роботу ендоскопічної системи також і після гарантійного строку. Таким чином, купуючи відеосистему AOHUA, ви на багато років закриваєте потреба в даному обладнанні.

Фільтри
Наявність
Країна виробник
Виробник
Контакти
+380 (44) 232-13-45
+380 (67) 825-34-55
+380 (50) 327-50-55
+380 (63) 583-50-55
ул.Серпова 11, Київ, Україна
ТОВ "Нікатор"
НИКАТОР

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner