Кошик
89 відгуків

Сейчас компания не может быстро обрабатывать заявки клиентов. Заказы и сообщения для компании, присланные в выходные дни, будут обработаны позже.Спасибо за понимание!

+380 (44) 232-13-45
+380 (67) 825-34-55
+380 (50) 327-50-55
ул.Серпова 11, Київ, Україна
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
Медичне обладнання від компанії ТОВ "Нікатор"

SonoScape

SonoScape Co. Ltd. була створена в 2001 році командою однодумців, базуючись на досвіді розробок і виробництва УЗД сканерів на державному підприємстві Китаю. Зараз SonoScape Co. Ltd. має представництва в 60 країнах світу, створюючи нові стандарти ціни і якості ультразвукової діагностики. У 2008 році досягнення компанії в області високотехнологічного бізнесу були відзначені нагородою від FROST&SULLIVAN. Життя не стоїть на місці, і тепер ми з радістю представляємо нову платформу SonoScape високого рівня, на якій реалізовані всі кольорові сканери, у тому числі і портативні.

На підтвердження своєї надійності SonoScape бере на себе зобов'язання подвійного терміну гарантії.

SonoScape – це чудова якість візуалізації, за яке проголосували тисячі лікарів по всьому світу.

УНІВЕРСАЛЬНІСТЬ - унікальне поєднання властивостей.

Поділ ультразвукових сканерів по областях досліджень завжди було проблемою. Наприклад, при дослідженнях серця плода в акушерстві одночасно потрібні високі дозвіл і динаміка зображення. Нова платформа SonoScape, повною мірою поєднуючи в собі переваги систем для загальних і кардіоваскулярних досліджень - вільна від цих обмежень.

КОМПАКТНІСТЬ - у фокусі нових можливостей.

До недавнього часу рівень технологій не дозволяв реалізувати можливості потужного стаціонарного сканера в портативному варіанті. Забудьте про це - тепер для ефективної УЗ-діагностики не існує відстаней! По продуктивності, швидкості роботи і набору функціональних можливостей портативні сканери SonoScape ні в чому не поступаються стаціонарним машин!

ЕКОНОМІЧНА ЕФЕКТИВНІСТЬ - заплатить за себе сам.

Висока якість сканерів SonoScape і гранично простий інтерфейс користувача дозволяють значно скоротити час обстеження і знизити навантаження на фахівця. Базова комплектація сканера SonoScape вже містить всі можливі режими та розрахунки. У поєднанні з широким спектром областей застосування, це дає нам найвищу економічну ефективність кольорових сканерів SonoScape. Розвинена мережа сервісних центрів дозволяє з упевненістю сказати, який би сканер SonoScape ви не придбали – вам завжди забезпечена підтримка на всіх рівнях і терміни експлуатації.

  •  
Фільтри
Наявність
Країна виробник
Виробник
Контакти
+380 (44) 232-13-45
+380 (67) 825-34-55
+380 (50) 327-50-55
+380 (63) 583-50-50
ул.Серпова 11, Київ, Україна
ТОВ "Нікатор"
НИКАТОР

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner