Кошик
89 відгуків
+380 (44) 232-13-45
+380 (67) 825-34-55
+380 (50) 327-50-55
ул.Серпова 11, Київ, Україна
Медичне обладнання від компанії ТОВ "Нікатор"

Санітарні пристосування для інвалідів

При догляді за пацієнтами-інвалідами завжди замовчується вкрай делікатна проблема. Інвалідам потрібно відправляти свої природні потреби. Багато хто може сказати, що в наш вік це і проблемою вважати не можна, адже існують памперси або, в крайньому випадку, судна. Ми категорично не згодні з подібним твердженням – таку думку зазвичай властиве тим, хто особисто не стикався з такими неприємностями, а отже, не розуміє, який удар по самолюбності людини завдає застосування перерахованих вище «зручностей». Однак ми згодні, що не кожна людина з обмеженими можливостями може відвідувати звичайний санвузол. Мобільний стілець туалет – це конструкція, рама якої виготовлена зі сталі або полегшеного сплаву. Дане пристосування дуже зручно для людини з порушеннями опорно-рухової функції і є відмінною підмогою родичам або медперсоналу при догляді за інвалідами.
     Стілець туалет може бути стаціонарним чи пересувним, на коліщатках. У наш час практично всі стільці туалети мають можливість регулювання своїх параметрів під конкретного хворого. Ніжки конструкції легко регулюються, дозволяючи вибрати оптимальну висоту для інваліда будь-якого зростання, також змінюється висота підлокітників, підставки для ніг або спинки.
Стаціонарні стільці туалети відрізняються стійкістю, однак для їх переміщення необхідно докладати деякі зусилля. З іншого боку, вага виробів зазвичай невеликий, та вартість нижче, ніж у пересувних стільців туалетів.
Крісло-каталка з туалетним пристроєм легко переміщується з кімнати в кімнату, для стійкості вона оснащується гальмами на задніх колесах. Дуже зручно, що такий виріб можна використовувати в якості крісла-каталки для душу.
У нашому інтернет-магазині є великий вибір санітарних засобів. Вони значно полегшують життя людям, приреченим на повну або часткову нерухомість, а також ті, хто відновлюється після травми або тривалої хвороби. У нас можна знайти стільці туалети, підходять для людей різного ваги і комплекції. Ми пропонуємо навіть крісло-каталку з туалетним пристроєм, що заміняє інвалідну коляску, якщо використовувати додаткове сидіння.
Інвалідність – це не причина відмовлятися від повноцінного життя і мінімального комфорту.Весь асортимент товару ви знайдете на офіційному сайті компанії ТОВ "Нікатор" nikator.com.ua

Фільтри
Контакти
+380 (44) 232-13-45
+380 (67) 825-34-55
+380 (50) 327-50-55
+380 (63) 583-50-55
ул.Серпова 11, Київ, Україна
ТОВ "Нікатор"
НИКАТОР

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner