Кошик
89 відгуків

Сейчас компания не может быстро обрабатывать заявки клиентов. Заказы и сообщения для компании, присланные в выходные дни, будут обработаны позже.Спасибо за понимание!

+380 (44) 232-13-45
+380 (67) 825-34-55
+380 (50) 327-50-55
ул.Серпова 11, Київ, Україна
Медичне обладнання від компанії ТОВ "Нікатор"

Рециркулятори

Сучасні рециркулятори – компактні, продуктивні прилади, які можна розміщувати в будь-яких медичних установах, торгових, громадських приміщеннях – скрізь, де є необхідність у знезаражування повітря. На сьогоднішній день саме рециркулятор – це найефективніший, недороге і довговічне засіб для боротьби з такими повітряними інфекціями як ангіна, грип та багато інших. Виробники випускають рециркулятори двох типів: пересувні, які знезаражують повітря у великих приміщеннях (до 100 м3) і настінні, які застосовуються для кімнат або невеликих приміщень.

РЕЦИРКУЛЯТОРИ УЛЬТРАФІОЛЕТОВІ

Рецеркуляторы – окремий вид у великій родині бактерицидних опромінювачів закритій модифікації. Хоч такі агрегати можуть коштувати дорого, але вони встигли заслужити високий попит у споживачів. Повітряні рециркулятори крім застосування у приміщеннях аптечних і медичних установах призначені ще для підприємств з великими виробничими багатолюдними приміщеннями, де є ймовірність надмірного забруднення або запилення повітря.

ПРЕЙМУЩЕСТВА УФ РЕЦИРКУЛЯТОРОВ

У техніки такого роду є певна перевага, тому що рециркулятори можна використовувати і в приміщеннях, де знаходяться люди. Чого не можна сказати про інших стерилізаторах. Наприклад, в приміщеннях де працює кварцевальный аппат, категорично заборонено перебувати людям. І звісно, це може овлекать від роботи медиків або заподіювати неудобста пацієнтам. Конструктивно корпус опромінювача виконує роль екрану, так як зсередини покритий алюмінієвою фольгою. Вентилятор забезпечує нагнітання в корпус УФ-лампи повітря.Забезпечити у внутрішньому просторі приладу постійний приплив повітря, який потім буде знезаражуватися. Ось для чого потрібні рециркулятори повітря. Є і длугие модельні лінійки, які передбачають наявність вбудованого фільтра, призначений для відсіювання частинок пилу, наприклад, настільний.

Чим більшою кількістю ламп буде обладнаний прилад, тим більша потужність нагнітання повітря за часу у нього буде, а відцентрові вентилятори, якими обладнані рециркулятори, призначені для забезпечення струму повітря в приміщенні.

Фільтри
Контакти
+380 (44) 232-13-45
+380 (67) 825-34-55
+380 (50) 327-50-55
+380 (63) 583-50-55
ул.Серпова 11, Київ, Україна
ТОВ "Нікатор"
НИКАТОР

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner